Archiwum: Luty 2018

Rolety harmonijkowe

Rolety harmonijkowe Każdy pragnie w swoim domu czuć się komfortowo i wygodnie w tym celu, aby osłonić się przed wścibskim sąsiadem lub po prostu nadmiarem słońca wybieramy rolety. Dobrą opcją są tutaj na pewno rolety harmonijkowe. Rolety harmonijkowe stasowane mogą być nie tylko, jako zasłony pomieszczeń domowych, ale i biurowych. Ważnym atutem rolety tego typu jest bogata gama kolorystyczna, dzięki czemu mogą wspaniale wkomponować się w każde pomieszczenie. Rolety harmonijkowe wyglądają świeżo oraz nowocześnie, dlatego też pięknie prezentują się we wnętrzach nowoczesnych czy minimalistycznych. Rolety harmonijkowe posiadają wiele cennych atutów, kolejnym jest łatwość obsługi sprzętu. Może sobie z nimi poradzić nawet małe dziecko i oczywiście szeroka gama plusów, dzięki czemu możemy dowolnie eksperymentować z wyglądem naszego pomieszczenia. Inną alternatywą na komfortowe wnętrze, czy zaciemnianie go w razie potrzeby jest na pewno system rolety w kasecie z prowadnicami. To wygodna opcja przysłonięcia pomieszczenia. Rolety w tym wypadku umieszczane są w prowadnicach, dzięki czemu łatwiej nad nimi zapanować dodatkowy atut to fakt, że po zwinięciu tkanina całkowicie chowa się w kasecie prze, co nie zbiera kurzu. Rolety w kasecie z prowadnicami możemy montować w kilka minut, mamy do wyboru opcje przykręcaną, przyklejaną lub zahaczaną wszystko zależy od nas. Jeśli natomiast interesuje nas jak najmniej inwazyjny system montażu możemy wykorzystać rolety system uni, który opiera się na specjalnych profilach

Rolety zewnętrzne materiałowe

Rolety zewnętrzne materiałowe Coraz częstszym gadżetem wykorzystanym szczególnie w nowoczesnym budownictwie są na pewno rolety zewnętrzne. Rolety zewnętrzne mają bardzo wiele zalet, o których należy pamiętać. Po pierwsze znakomicie osłaniają okna w okresie letnim a tym samym zabezpieczają pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem się. Rolety są pomocne nie tylko w cieple dni, zimową pora z kolei chronią nasz dom przed ubytkami ciepła, przez co obniżając się nam koszty ogrzewania budynku. Rolety zewnętrze to głównie drewniane lub plastykowe konstrukcje jelsi natomiast nie chcemy zbytnio obciążać naszych okien i przytłaczać ciężkimi roletami możemy zakupić rolety zewnętrzne materiałowe. Rolety zewnętrzne materiałowe podobnie jak te standardowe chronią przed ciepłem i izolują od hałasu, a przy tym bardzo efektownie się prezentują. Rolety zewnętrzne materiałowe znakomicie wpisują się w otoczenie, ponieważ mamy tutaj do wyboru szeroką gamę kolorystyki, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Kolejnym ich atrybutem jest solidność, rolety materiałowe wykonane są z wysokiej klasy tkanin pokrytych dodatkowo PCV, co czyni je wyjątkowo trwałymi. Jeśli chodzi o samo korzystanie z nich jest bardzo wygodne, ponieważ rolety zewnętrzne materiałowe mogą być sterowane elektronicznie. Na rynku znajdziemy wiele rozwiązań stosowanych, jako osłony naszych okien, bardzo ciekawym jest na pewno system podtynkowy. Rolety zewnętrzne integro, gdzie roleta praktycznie idealnie wkomponowuje się w elewacje budynku. Wiodącymi firmami zajmującymi się dystrybucją rolet na zewnątrz są rolety zewnętrzne Bydgoszcz czy rolety Konin, tutaj znajdziemy ogromną gamę tych produktów. Wybierając sklep pamiętajmy, aby posiadał też opcje serwis rolet zewnętrznych, co ułatwi nam wszelkie naprawy w przyszłości.

Rolety dzień noc

Rolety dzień noc Dom czy też mieszkanie powinno być nie tylko miejscem do pracy, ale też i relaksu. Czasami nadmiar promieniowania, jaki przechodzi przez nasze szyby utrudnia nam funkcjonowanie, dodatkowy minus to szybkie nagrzewanie się pomieszczenia, cóż wówczas z pomocą może przyjść nam roleta. Najlepszą opcją będzie roleta dzień noc. Zasada działania takiej rolety jest banalna. Roleta dzień noc składa się z naprzemiennych pasów, które to podczas zwijania rolety nachodzą na siebie. Dzięki takiej opcji regulujemy intensywność światła, jakie wpada do naszego wnętrza. Rolety dzień noc na pewno sprawdzą się w pomieszczeniach gdzie jest duże nasłonecznienie, zwykle to kuchnie i salony. Rolety dzień noc to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim pomysł też na ciekawą osłonę na okno. Rolety zwykle wykonane są z włókien w jednym stonowanym kolorze stąd też nadają się do każdego wnętrza, od tradycyjnego po nowoczesne. Dużą różnorodność rolet dzień noc na pewno znajdziemy w sklepach w Bydgoszczy. Rolety dzień noc Bydgoszcz to nie tylko gwarancja solidności, ale też fachowej pomocy. Rolety i żaluzje od dłuższego czasu stanowią ważny dodatek do naszych okien. Rynek na szczęście jest otwarty na klientele, stąd też bogata gama tych towarów. Możemy już zakupić nie tylko rolety w kasetach, rolety dzień noc, ale rolety i żaluzje basenowe.